кафедра технологій харчових виробництв і ресторанного господарства

 
Загальна інформація
Новини
Склад кафедри
Інформація для абітурієнтів
Історія кафедри
Спеціальності
Концепція кафедри
Дисципліни
Методичне забезпечення
НДР
Наукова робота студентів
Першокурсники університету
Виробнича практика
Наші досягнення
Резюме випускників
Наші випускники
Контакти
Фотогалерея

Першокурсники Університету: чому вони обрали саме Полтавський університет економіки і торгівлі?

          

Моргун Катерина, студентка напряму харчові технології та  інженерія:

- Полтавський університет економіки і торгівлі – це один із найкращих вищих навчальних закладів України. В ньому надається освіта європейського рівня. Після його закінчення гарантовано надається перше робоче місце. Під час навчання можливо стажування за кордоном. В університет я вступила на спеціальність, про яку мріяла. Гадаю, навчання буде корисним, цікавим та пізнавальним.

Линник Олександр, студент напряму харчові технології та  інженерія:

- Хочу здобути фах інженера-технолога , адже це на сьогодні престижна професія. Знаю, що більшість випускників ПУЕТ легко знаходять місце праці, часто стають успішними в своїй справі. Сподіваюся за роки навчання також знайти у ПУЕТ вірних і добрих друзів. Хочу, щоб моя група була дружньою та веселою. Я задоволений тим, що вступив до ПУЕТ!

Царан Ольга, студентка напряму харчові технології та  інженерія:  

- Я обрала ПУЕТ, тому що в цьому навчальному закладі можна отримати знання та навички з обраної спеціальності на високому рівні. У цьому студентам допомагають досвідчені викладачі та співробітники ПУЕТ. Також університет має потужну матеріально-технічну базу, сучасний спорткомплекс, можливість закордонного стажування. Все це допомагає студентам ПУЕТ реалізувати себе у житті.

Юлія Конєва, студентка напряму харчові технології та  інженерія:

- Престижний вищий навчальний заклад, професійний викладацький колектив, потужна матеріально-технічна база … і, звичайно ж, зручність, адже я мешкаю  неподалік. Безумовно, інженерний фах - це той фундамент, на якому я будуватиму своє майбутнє.

Перепелицин Антон, студент напряму харчові технології та  інженерія:

- ПУЕТ – це мій вибір.  На мене не вплинули нічиї думки й поради, в родині нема нікого, хто б навчався в ПУЕТ й розказував мені про теперішні реалії.  Я обрав цей заклад, бо сподіваюся після його закінчення без проблем знайти роботу і отримувати гідну заробітну плату.

Олійник Євгенія,  студентка напряму харчові технології та  інженерія:

- Обравши Полтавський університет економіки і торгівлі, я  зробила вірний крок на шляху до вдалого професійного зростання, адже якісна інженерно-технологічна освіта — запорука успішного майбутнього. Можна сказати моє захоплення – моя майбутня професія. Мені це все цікаво і тому, певно, навчання даватиметься легко.

Я сподіваюся отримати тут ґрунтовні знання для побудови своєї подальшої професійної діяльності.

Феньків Анастасія, студентка напряму харчові технології та  інженерія:

- ПУЕТ – чудовий старт для мого успішного майбутнього. Саме тут я отримаю гарні знання, досвід, професію. Я впевнена, ПУЕТ – правильний вибір. Студентське життя – це етап, який відкриє для кожного з нас, першокурсників, нові можливості, цікаві події, багато знайомств, нових друзів.

Москаленко Дана, студентка напряму харчові технології та  інженерія:

- Я вважаю, що це один із найкращих вищих навчальних закладів в Україні з хорошими традиціями і цікавою історією.

Я хочу бути інженером-технологом і не знаю в регіоні жодного іншого вишу, де можна отримати добру якісну освіту за цією спеціальністю.

Я – відкрита людина і охоче долучуся до діяльності гуртків студентської художньої самодіяльності ПУЕТ.

Міхньович Інна, студентка напряму харчові технології та  інженерія:

- Випускники університету економіки та торгівлі займають провідні позиції на ринку праці, мають необхідні знання та вміння для розвитку.

Також не можливо оминути сучасну матеріально - технічну базу університету. Обираючи університет, я дізнавалася про різні навчальні заклади, порівнюючи їх. І те, що я зараз тут, — правильне рішення.

ідчуваю гордість за свій університет,  є бажання долучитися до його численних досягнень та стати гідним вихованцем!

Грінченко Михайло, студент напряму харчові технології та  інженерія:

- Обираючи навчальний заклад, я розглядав всі позитивні і негативні сторони. І врешті решт зупинився на ПУЕТ. Я переконався, що кращого вищого навчального закладу за моїм напрямком мені не знайти. Оскільки Полтавський університет економіки і торгівлі відкриває переді мною безмежні можливості.  Насамперед це неоціненний досвід висококваліфікованих викладачів. Чесно кажучи, мене вразило надзвичайно широке матеріально-технічне забезпечення та можливості для індивідуального навчання. 

Похитон Оксана, студентка напряму харчові технології та  інженерія:

- в ПУЕТ є всі умови для успішного навчання, творчого розвитку, корисного відпочинку та успішного працевлаштування. Вважаю, що Полтавський університет економіки і торгівлі – це впевнений крок до успішного майбутнього! Я задоволена, що потрапила у велику дружну сім’ю ПУЕТ і з гордістю ношу звання студентки одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Григорова Наталія, студентка напряму харчові технології та  інженерія, закінчила Хорольський міжрегіональний центр за спеціальністю «технологія харчування»:

- Полтавський університет економіки і торгівлі – це один із найкращих вищих навчальних закладів в якому можна продовжити навчання за отриманою спеціальністю і здобути кваліфікацію спеціаліста чи магістра. Ознайомившись з матеріально – технічною базою університету , я зрозуміла, що в ПУЕТ можна отримати не лише диплом європейського зразка, а й реалізувати себе в безлічі інших напрямків. В цьому закладі є спортивні секцій, гуртки художньої самодіяльності, прикладного мистецтва. Але головне, що вражає – це тепле і людяне відношення до студентів.

Карпюк Галина, студентка напряму харчові технології та інженерія, закінчила Рівненський економіко-правовий коледж: за спеціальністю «технологія харчування»:

- Хочу здобути фах інженера-технолога і отримати диплом магістра, адже це на сьогодні престижна професія. Проходити практику в престижних ресторанах України та за її межами, знайти вірних друзів, сподіваюсь, що все це може бути реалізованим під час навчання в ПУЕТ. Знаю, що більшість випускників ПУЕТ, саме обраної спеціальності легко знаходять роботу, часто стають успішними в своїй справі. Хочу займатися науково – дослідною роботою і повністю себе реалізувати під час навчання в кращому вузі України.

Рублик Юлія студентка напряму харчові технології та  інженерія , закінчила Кіровоградський комерційний технікум за спеціальністю: «технологія харчування»:

- Я обрала ПУЕТ, тому що в цьому навчальному закладі можна оволодіти, ще однією спеціальністю: «технологія зберігання, консервування та переробка м’яса» за скороченим терміном навчання, поглибити знання та здобути нові навички з обраного напряму на високому рівні. Університет розташований в прекрасному місті, мені дуже подобається, потопаюча в зелені Полтава. У цьому навчальному закладі студентам допомагають досвідчені викладачі та співробітники ПУЕТ. Також університет має потужну матеріально-технічну базу, доступну вартість навчання та гнучкий графік оплати. Все це допомагає студентам ПУЕТ реалізувати себе у житті, не лише в ролі студента, а й формує в нас особистість.

Бабак Анна студентка напряму харчові технології та інженерія, закінчила  Василівський коледж ТДАТУ за спеціальністю «технологія зберігання, консервування та переробки м’яса»:

- Я обрала саме цей університет, щоб поглибити отримані в технікумі знання за спеціальністю: «технологія зберігання, консервування та переробка м’яса»  Багато моїх друзів закінчили цей навчальний заклад і залишилися задоволеними рівнем знань, який вони отримали.  ПУЕТ- це вищий навчальний заклад європейського зразка. Мене привабила матеріально - технічна база університету, можливість міжнародної співпраці, зручність розташування гуртожитку. У цьому навчальному закладі студентам допомагають у всіх їх починаннях,  вони мають всі можливості для самореалізації.

Максим Галагоза студент напряму харчові технології та  інженерія, закінчив  Кіровоградський комерційний технікум:

- В цьому навчальному закладі за скороченим терміном навчання можна здобути освітньо- кваліфікаційний рівень спеціаліста чи магістра. В університеті досить дружня студентська сім’я, що відчувається з перших днів навчання. Я сподіваюся, що я також стану частинкою факультетської і в цілому університетської сім’ї.

Скорик Євгеній студент напряму харчові технології та  інженерія, закінчив Полтавський комерційний технікум за спеціальністю «технологія харчування»:

- Хочу отримати достойну європейську освіту, продовжити навчання за улюбленою спеціальністю «технологія харчування». Мрію стати шеф – поваром великого ресторану чи корабля. Знаю, що деякі випускники ПУЕТ також мали таку мрію і після закінчення університету вона здійснилася. Хочу приймати активну участь в громадському житті університету.

Сергій Наріжній студент напряму харчові технології та  інженерія, закінчив Хорольський міжрегіональний центр за спеціальністю «технологія харчування»:

- Я вступив до ПУЕТ, бо знаю від товаришів, що під час навчання можливо стажування за кордоном. Гадаю, навчання буде корисним, цікавим та пізнавальним, а стажування дасть можливість підвищити свій професійний рівень за кордоном. Хочу в університеті знайти вірних друзів і поглибити знання з улюбленої спеціальності.

Сторіжко Владислав студент напряму харчові технології та інженерія, закінчив Полтавський комерційний технікум за спеціальністю «технологія харчування»:

- Я став студентом ПУЕТ не випадково, ще під час навчання в технікумі я багато чув про університет неодноразово приймав участь у проведенні свята « День технолога».Знаю, що більшість випускників ПУЕТ, саме обраної спеціальності працюють в престижних закладах громадського харчування як в Україні так і за її межами. Хочу стати одним із них.