кафедра технологій харчових виробництв і ресторанного господарства

 
Загальна інформація
Новини
Склад кафедри
Інформація для абітурієнтів
Історія кафедри
Спеціальності
Концепція кафедри
Дисципліни
Методичне забезпечення
НДР
Наукова робота студентів
Першокурсники університету
Виробнича практика
Наші досягнення
Резюме випускників
Наші випускники
Контакти
Фотогалерея

Першокурсники Університету: чому вони обрали саме Полтавський університет економіки і торгівлі?

          

Тюленєва Дар'я, студентка освітньої програми харчові технології та інженерія:

- Обравши Полтавський університет економіки і торгівлі, я  зробила вірний крок на шляху до вдалого професійного зростання, адже якісна інженерно-технологічна освіта — запорука успішного майбутнього. Можна сказати моє захоплення – моя майбутня професія. Мені це все цікаво і тому, певно, навчання даватиметься легко.

Я сподіваюся отримати тут ґрунтовні знання для побудови своєї подальшої професійної діяльності.

Тараненко Інна, студентка освітньої програми харчові технології та інженерія:

- ПУЕТ – чудовий старт для мого успішного майбутнього. Саме тут я отримаю гарні знання, досвід, професію. Я впевнена, ПУЕТ – правильний вибір. Студентське життя – це етап, який відкриє для кожного з нас, першокурсників, нові можливості, цікаві події, багато знайомств, нових друзів.

Вартанян Ангеліна, студентка освітньої програми харчові технології та інженерія:  

- Я вважаю, що це один із найкращих вищих навчальних закладів в Україні з хорошими традиціями і цікавою історією.

Я хочу бути інженером-технологом і не знаю в регіоні жодного іншого вишу, де можна отримати добру якісну освіту за цією спеціальністю.

Я – відкрита людина і охоче долучуся до діяльності гуртків студентської художньої самодіяльності ПУЕТ.

Кушнір Каріна, студентка освітньої програми харчові технології та інженерія:

- Випускники університету економіки та торгівлі займають провідні позиції на ринку праці, мають необхідні знання та вміння для розвитку. Також не можливо оминути сучасну матеріально - технічну базу університету. Обираючи університет, я дізнавалася про різні навчальні заклади, порівнюючи їх. І те, що я зараз тут, — правильне рішення.

Відчуваю гордість за свій університет,  є бажання долучитися до його численних досягнень!

Булло Катерина, студентка освітньої програми харчові технології та інженерія:

- в ПУЕТ є всі умови для успішного навчання, творчого розвитку, корисного відпочинку та успішного працевлаштування. Вважаю, що Полтавський університет економіки і торгівлі – це впевнений крок до успішного майбутнього! Я задоволена, що потрапила у велику дружну сім’ю ПУЕТ і з гордістю ношу звання студентки одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Пронь Ярослава, студентка освітньої програми харчові технології та інженерія:

- Полтавський університет економіки і торгівлі – це один із найкращих вищих навчальних закладів в якому можна продовжити навчання за отриманою спеціальністю і здобути кваліфікацію спеціаліста чи магістра. Ознайомившись з матеріально – технічною базою університету , я зрозуміла, що в ПУЕТ можна отримати не лише диплом європейського зразка, а й реалізувати себе в безлічі інших напрямків. В цьому закладі є спортивні секцій, гуртки художньої самодіяльності, прикладного мистецтва. Але головне, що вражає – це тепле і людяне відношення до студентів.

Сокіл Андрій, студент освітньої програми харчові технології та інженерія:

- У Полтавському університеті економіки і торгівлі надається освіта європейського рівня. Після його закінчення гарантовано надається перше робоче місце. Під час навчання можливо стажування за кордоном. Крім того, в університеті досить дружня студентська сім’я, що відчувається з перших днів навчання. Сподіваюся, що я також стану частинкою факультетської і в цілому університетської сім’ї.

Пузь Олег, студент освітньої програми харчові технології та інженерія:

- Хочу здобути фах інженера-технолога , адже це на сьогодні престижна професія. Знаю, що більшість випускників ПУЕТ легко знаходять місце праці, часто стають успішними в своїй справі. Під час навчання можливо стажування за кордоном. Гадаю, навчання буде корисним, цікавим та пізнавальним, а стажування дасть можливість підвищити свій професійний рівень. Хочу в університеті знайти вірних друзів на все життя.